Aktuális
Beindítottuk iskolánk weboldalát. Jelenleg szerény tartalommal és szolgáltatásokkal ugyan, de működik. A jövőben tervezzük ezek bővítését, az igényeknek és a lehetőségeknek megfelelően.
március 2011
H K S C P S V

Archive for március, 2011

PostHeaderIcon Kiemelt hírek!

Köszöntjük a Békefi Antal Általános Iskola honlapján.

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Az E-ellenőrző használata kibővült. Az új lehetőségekről az alábbi sorra kattintva kaphatnak tájékoztatást.

KAFFEE Elektronikus ügyintézés felhasználói segédlet és projekt tájékoztató kiadvány.

Online regisztrációs felület: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap

Előzetes regisztráció keretében a fenti weboldalon beküldheti a Szülő a gyermek adatait az általános iskolába, amely eredményeképpen jelentősen csökken az ügyintézés ideje.
A beiratkozás napján a megjelenés kötelező, ekkor történik meg a hivatalos okmányon lévő adatok ellenőrzése, és a kötelező dokumentumok benyújtása.
A beiratkozás napján az általános iskolában bemutatandó dokumentumok:
  • A gyermek nevére kiállított személyi azonosító.
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány.
  • Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás.
    • óvodai szakvélemény;
    • járási szakértői bizottság szakértői véleménye;
    • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.
  • Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről.
  • Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan, amelyre a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény XVIII. fejezete – „A szülői felügyelet gyakorlása” – előírásai az irányadók.

Intézményvezetői pályázat